Книга Ани Ломакиной «Появись»

Поздравляем Анну Ломакину с выходом ее новой книги стихов «Появись». Книга издана при поддержке коллектива Черниговской городской ассоциации «Конкордия» и неравнодушных людей (издательство «GF» ).

С уважением,
Виктор Мозговой

Виставка, присвячена творчості людей з особливими потребами

29 листопада відкрилася виставка в Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені Короленка, присвячена творчості людей з особливими потребами. Громадську організацію ЧМА «Конкордія» представляли Протченко Надія, Крівда Іван, Борисенко Платон, Воєдило Софія, Ломакіна Ганна.

Открытие выставки Ани Ломакиной

Открытие выставки молодой художницы Анны Ломакиной 13 марта в 14:30 в Черниговском центре медико-социальной реабилитации детей-инвалидов «Відродження».

Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

30 листопада 2017 року у Чернігівській філармонії відбулася концертна програма з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У приміщенні філармонії були виставлені картини Анни Ломакіної, а також гості концертної програми мали можливість прослухати найкращі вірші Анни.

Презентація книги Анни Ломакіної

Шановні колеги, друзі!

Запрошуємо вас на зустріч із сильною та одночасно тендітною людиною Ганною Ломакіною. На презентації її книги «білих» віршів «Роза под дождем» кожен з вас може ще раз зустрітися зі своїми найсвітлішими почуттями одночасно взаємного та нерозділеного кохання та доторкнутися до творчості цієї у всіх відношеннях надзвичайної людини.

4 березня 15:00
Бібліотека ім. Короленка, другий поверх, зал «Мистецька вітальня».

https://www.facebook.com/events/404960499864275/

Сборник стихотворений Анны Ломакиной

Анечка Ломакина, скромная, тихая неописуемой тонкой природной женской красоты девушка. Очаровательная улыбка и пристальный взгляд, смех взахлеб. И ждешь, вот-вот что-то смелое, емкое, с приколом, так скажет тебе в лицо, что не знать будешь, что ответить…, но есть одно, …но…

Она никогда не сможет Вам ответить… У девушки детский церебральный паралич. Врачебная халатность — у Аниной мамы  на УЗИ «не увидели» второго ребенка, Аню. Казалось бы цена этой ошибки — искалеченная человеческая жизнь. Но нет, Господь, управил иначе!

Книга Ани Ломакиной

Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва та просто небайдужих людей залучитися до видавництва поетичного збірника Анни Ломакіної!

Кожен з вас може допомогти втілити мрію юної поетеси в життя вже сьогодні й посприяти появі в світ чудового збірника віршів «Роза под дождём». Це не просто душевна поезія, а надихаючий приклад сили людського духу та любові, які разом здатні змінити життя кожної людини.

Навіть найменша сума має величезне значення! Переказати кошти для видання можна на картку Приватбанку 5168 7572 9890 5532. В графі призначення платежу не забудьте вказати «На книжку Ани Ломакиной». 

Картини Анни Ломакіної надихатимуть маленьких чернігівців

1 вересня на базі Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 відкрилася виставка картин Анни Ломакіної. Посприяла цьому нова директор закладу Регіна Гусак. Вона познайомилась з творчістю молодої художниці на поетичному вечорі, що відбувся в ГО «Конкордія». Саме на ньому й виникла ідея організувати експозицію картин Анни. Проте, це не просто виставка, а спосіб надихнути дітей та їх батьків. Можемо з упевненістю сказати що це вдалося! Роботи Анни захопили й зачарували як маленьких, так і великих глядачів. Картини виставлятимуться ще кілька днів, щоб кожен учень, педагог або просто випадковий відвідувач зміг помилуватися ними та перейнятися тим оптимізмом та теплом з яким вони написані.

Вечір творчості Анни Ломакіної

20 серпня 2016 року в приміщені ГО «Конкордія» пройшов поетичний вечір присвячений творчості Ганни Ломакіної. Ця молода дівчина, не зважаючи на неймовірні складнощі (спастика рук та ніг, втрата можливості говорити), спричинені ДЦП, кожного дня робить впевнений крок до здійснення своїх мрій та реалізації творчих здібностей. Її надзвичайна душевна чистота та чуттєвість дозволили створити душевні вірші, що здатні зворушити та зачепили кожного. Цього дня усі учасники змогли познайомитись з ними та віднайти щось важливе для себе. Дякуємо Ані за цю зустріч та бажаємо успіхів у житті.

Анна Ломакіна: її щоденний подвиг та наша проста-складна гра

Для однієї людини День стає чудовим, тому що на дворі гарна погода, для другої, тому що в магазині з’явилась знижка. Для нас, членів Чернігівської міської асоціації «Конкордія», Він став не просто гарним, а особливо гарним завдяки людям, яких ми запросили до себе на зустріч. Саме така цікава зустріч відбулася 27 червня на базі громадської організації «Конкордія». Вона не залишила нікого байдужим й відкрила очі присутнім на новий світ – світ людей з особливими потребами. До нього і належить наша головна гостя – талановита молода дівчина Аня Ломакіна. Здавалось би жорстокий діагноз – ДЦП майже з перших кроків її життя прирік на безпорадність. Але природа наділила її великою душею і любов’ю до людей. Завдяки зусиллям близьких: бабусі та дідуся, нажаль покійних, матусі Тоні та двох братів, Аня крок за кроком розвивала свій талант. Вона малює, пише вірші та музику.