Онлайн-проект «Дотик психодрами»

Не зважаючи на те, що в нашій державі відбувся перший етап послаблення карантину, навчальні заклади продовжують працювати онлайн.

На студентів чекає дистанційне складання іспитів і захист дипломних робіт. Тому майстер-класи в рамках соціального онлайн-проекту «Дотик психодрами» не втратили своєї актуальності.

▫️На цей раз учасниками стали студенти Київського національного університету будівництва і архітектури, для яких 16 травня психодраматератевтами Піддубною Ларисою та Мозговим Віктором була проведена перша з двох зустрічей на тему «Кроки сьогодні для майбутнього», продовження якої заплановано на 21 травня.

Студенти отримали цікавий комунікативний досвід щодо самосприйняття та усвідомлення своїх сильних сторін. В процесі роботи учасники розкривалися, ділилися думками та емоціями, спостерігалося щире зацікавлення тим, що відбувається з іншими членами групи. Дуже приємно, що інтереси майбутніх інженерів та архітекторів не обмежуються лише професіями, які вони здобувають.

Майстер-класи «Кроки сьогодні для майбутнього»

16 та 17 квітня стартували перші онлайн-зустрічі зі студентами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Кафедра психології ФФС.

Майстер-класи «Кроки сьогодні для майбутнього» були проведені досвідченими психодраматератевтами Піддубною Ларисою Larisa Poddubnaya Larisa Piddubna — Personal-Rost та Мозговим Віктором Виктор Мозговой (Viktor Mozgoviy). Запропоновані тренерами вправи, що широко використовуються в методі психодрама, були спрямовані на фіксацію своїх бажань, а також на спонукання розвитку якостей, необхідних для втілення цілей у життя. Студенти активно приймали участь у роботі, проявляли ініціативу та були зацікавлені в отриманні результату. Дуже вдячні викладачам кафедри психології Строяновській О.В. та Матяш-Заяц Л.П. за співпрацю. Маємо надію, що даний захід покладе початок плідної спільної діяльності Міжнародної Академії Психодрами (IAP) з вищими начальними закладами.