Учасник бойових дій та його родина

Тренінг для офіцерів структур морально-психологічного забезпечення Чернігівського гарнізону «Учасник бойових дій та його родина: взаємодія, врахування особистісних особливостей на шляху порозуміння» . Заняття проведено на базі Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у рамках проекту «Захисти свою родину».

На базі Чернігівського ОВК 8.11.19 в рамках проекту «Захисти родину» (завдяки бюджету участі) пройшли заняття з психологами та заступниками з МПЗ. Дякуємо за співпрацю та всім учасникам за вашу щиру роботу з особовим складом у ваших підрозділах!

Голосування завершено

Щиро дякуємо усім небайдужим за вашу підтримку!

Остаточне рішення щодо переможців буде оприлюднене пізніше, а поки що відомо: серед лідерів в прохідній частині опинилися 13 малих проєктів (вартість кожного – до 300 тисяч гривень) і 13 великих (від 300 тисяч до 1,5 млн).

https://www.0462.ua/news/2528922/v-cernigovi-viznacilisa-peremozci-budzetu-ucasti

Шляхи ефективної взаємодії у військовому колективі

Заняття з заступниками по персоналу Чернігівського прикордонного загону на тему «Шляхи ефективної взаємодії у військовому колективі». Заняття проведено в рамках проекту «Захисти свою родину»

Техніки саморегуляції

Чернігівський прикордонний загін. Останнє практичне заняття для військовослужбовців на тему «Техніки саморегуляції для відновлення та стабілізації емоційного, психологічного та фізичного станів». Заняття проведено за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

Техніки саморегуляції

«Техніки саморегуляції: стабілізація психоемоційного та фізичного стану» — практичне відпрацювання технік з військовослужбовцями Чернігівського прикордонного загону. Заняття проведено в рамках проекту «Захисти свою родину».

Попередження суїцидальної поведінки

Продовження занять з військовослужбовцями Чернігівського прикордонного загону за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину». Тема заняття: «Попередження суїцидальної поведінки: основні групи конфліктів, які можуть призводити до суїцидальних ризиків, ознаки суїцидальної небезпеки, алгоритм допомоги людині, яка хоче скоїти суїцидальні дії».

Відгуки щодо проекту

Завершення тренінгової програми

Сьогодні особливий день! Наші учасники, службовці 8 Навчального центру ДССТ, отримали сертифікати, що засвідчують їх участь у тренінговій Програмі у рамках проекту «Захисти свою родину»! 8 тем, 30 годин тренінгової роботи пройшли в одну мить! Програма передбачає не тільки надання інформації по важливим темам сьогодення, але й опанування технік стабілізації психоемоційного і фізичного стану, самодопомоги та допомоги тим, хто поруч і потребує підтримки та розуміння. Ви обрали нелегкий життєвий шлях – захищати нашу Країну. Нехай Ангел-Охоронець завжди буде поруч з вами та оберігає вас від усіляких неприємностей.

Заключне тренінгове заняття «Панічні атаки»

Заключне тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ на тему «Панічні атаки. Техніки заземлення і стабілізації стану». Протягом тренінгу ознайомилися з поняттям та ознаками панічної атаки; обговорили причини появи. Приділили увагу питанням: «Що робити у випадку панічної атаки: інструкція для самопомочі», «Як допомогти людині з приступом панічної атаки». Окремим блоком практично опрацювали техніки заземлення, підтримки та стабілізації стану. Тренінг проведено за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Вихід із травми»

«Вихід із травми: заземлення, посттравматичне зростання, посттравматичний стресовий розлад. Кризова інтервенція» — тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ у рамках проекту «Захисти свою родину».