Бюджет участі: названі проєкти-переможці голосування-2020

https://chernigiv-rada.gov.ua/news/id-44785/

Голосування за проєкти «Бюджету участі» 2021

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

Бюджет участі 2021

Шановні колеги, друзі, побратими!

Я, Віктор Мозговий, звертаюсь до Вас підтримати та проголосувати за Проекти №21 «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» та №50 «Захисти себе і свою родину».

Сьогодні в рамках «Бюджету участі» Чернігівської міської ради — це єдина можливість отримати фінансування для культурного та духовного розвитку наших дітей, збереження в наших сім’ях Гармонії та ресурсу для подальшого Розвитку та збереження основних цінностей Людяності, Товариськості, вміння творити Добро один для одного, для наших близьких та всіх, хто потребує реальної Допомоги і Підтримки в ситуації соціально-економічної кризи, пов’язаною з війною на Сході та обмеженнями, пов’язаною з пандемією (COVID-19).

Підтримаємо один одного! В єдності наша Сила!

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

Учасник бойових дій та його родина

Тренінг для офіцерів структур морально-психологічного забезпечення Чернігівського гарнізону «Учасник бойових дій та його родина: взаємодія, врахування особистісних особливостей на шляху порозуміння» . Заняття проведено на базі Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у рамках проекту «Захисти свою родину».

На базі Чернігівського ОВК 8.11.19 в рамках проекту «Захисти родину» (завдяки бюджету участі) пройшли заняття з психологами та заступниками з МПЗ. Дякуємо за співпрацю та всім учасникам за вашу щиру роботу з особовим складом у ваших підрозділах!

Голосування завершено

Щиро дякуємо усім небайдужим за вашу підтримку!

Остаточне рішення щодо переможців буде оприлюднене пізніше, а поки що відомо: серед лідерів в прохідній частині опинилися 13 малих проєктів (вартість кожного – до 300 тисяч гривень) і 13 великих (від 300 тисяч до 1,5 млн).

https://www.0462.ua/news/2528922/v-cernigovi-viznacilisa-peremozci-budzetu-ucasti

Шляхи ефективної взаємодії у військовому колективі

Заняття з заступниками по персоналу Чернігівського прикордонного загону на тему «Шляхи ефективної взаємодії у військовому колективі». Заняття проведено в рамках проекту «Захисти свою родину»

Техніки саморегуляції

Чернігівський прикордонний загін. Останнє практичне заняття для військовослужбовців на тему «Техніки саморегуляції для відновлення та стабілізації емоційного, психологічного та фізичного станів». Заняття проведено за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

Техніки саморегуляції

«Техніки саморегуляції: стабілізація психоемоційного та фізичного стану» — практичне відпрацювання технік з військовослужбовцями Чернігівського прикордонного загону. Заняття проведено в рамках проекту «Захисти свою родину».

Попередження суїцидальної поведінки

Продовження занять з військовослужбовцями Чернігівського прикордонного загону за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину». Тема заняття: «Попередження суїцидальної поведінки: основні групи конфліктів, які можуть призводити до суїцидальних ризиків, ознаки суїцидальної небезпеки, алгоритм допомоги людині, яка хоче скоїти суїцидальні дії».

Відгуки щодо проекту