Патронат дітей-сиріт. Круглий стіл

31 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації проекту психолого-соціального патронату дітей-сиріт

31 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації нашого проекту, про що вийде стаття в Чернігівських відомостях. Представляємо Вашій увазі цю статтю, фото з круглого столу та презентацію проекту.

Презентація проекту: переглянути

«Круглий стіл», присвячений виконанню проекту бюджету участі «Організація соціально-психологічного патронату дітей сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування» відбувся днями у Чернігівському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді. Тема викликала жваве обговорення зацікавлених осіб, серед яких були представники вищих та професійно-технічних учбових закладів, соціальні працівники, практикуючі психологи та представники ГО Чернігівська міська асоціація «Конкордія», яка саме і займається втіленням у життя цього проекту.

Відгуки учасників проекту

Відгук профліцею №5

Тренінгова програма патронату дітей-сиріт

Одна з найактуальніших проблем сьогодення – зростання правопорушень серед дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Підлітковий вік – період формування духовності, моральних принципів, фізичної активності. У становленні особистості підлітка важливу роль відіграє суспільне середовище, контакти з дорослими. У свідомості підлітка відбуваються суттєві зміни в розумовій активності, орієнтації особистісних цінностей, у поглядах на вимоги дорослих і стосунки, загострюються міжособистісні конфлікти у системі «діти – дорослі».

Тренінгова програма, розроблена в рамках проекту організації соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування спрямована на попередження соціально небажаних вчинків підлітка. Робота в групі допоможе підлітку розвивати навички самоаналізу, самопізнання, поглибить знання про власне «Я», сформує позитивне ставлення до себе, впевненість у собі. Допоможе в усвідомленні власних сильних і слабких сторін, розвине почуття самоповаги. Це стане найбільш дієвим чинником, що гальмує асоціальну поведінку.

Патронат дітей-сиріт

Шановні друзі!

Як Вам відомо, у цьому році ми розпочали роботу над проектом організації соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний момент вже проведено велику підготовчу роботу, психодіагностику таких дітей та розроблено тренінгову програму корекції девіантної поведінки.

Зустріч та проведення тренінгу з дітьми Славянську

9 квітня було проведено заняття для дітей школи №6 міста Слав’янська. У занятті приймали участь 25 дітей віком від 10 до 15 років Тренінг проводили Віктор Мозговий, Олександр Федорченко та Сергій Степанов.

Шановні колеги, друзі!

Вітаємо з перемогою, дякуємо за підтримку!

Обидва наші проекти завдяки Вашій підтримці набрали достатню кількість голосів і будуть профінансовані Чернігівською міською радою згідно бюджету участі!

  • Проект «Організація соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» набрав 409 голосів та посів 7 місце.
  • Проект «Організація спортивної реабілітації інвалідів з вадами зору» отримав 168 голосів та посів 19 місце.

http://chernigiv-rada.gov.ua/news/view/8614

Ці переможні результати стали можливі лише завдяки Вам!

Патронат дітей сиріт

Залучайся до нашого проекту!

Він гарантує соціально-психологічну підтримку КОЖНОЇ дитини позбавленої батьківського піклування, а отже:

  • формування в неї позитивного ставлення до себе та оточуючих,
  • розвиток потенціалу та відкриття її талантів,
  • формування активної громадянської позиції,
  • профілактику дитячої злочинності.

Просто обери номер 12 у виборчому списку!

ТВОЯ ПІДТРИМКА – ЦЕ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ДИТИНИ!