Бюджет участі: названі проєкти-переможці голосування-2020

https://chernigiv-rada.gov.ua/news/id-44785/

Голосування за проєкти «Бюджету участі» 2021

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

Бюджет участі 2021

Шановні колеги, друзі, побратими!

Я, Віктор Мозговий, звертаюсь до Вас підтримати та проголосувати за Проекти №21 «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» та №50 «Захисти себе і свою родину».

Сьогодні в рамках «Бюджету участі» Чернігівської міської ради — це єдина можливість отримати фінансування для культурного та духовного розвитку наших дітей, збереження в наших сім’ях Гармонії та ресурсу для подальшого Розвитку та збереження основних цінностей Людяності, Товариськості, вміння творити Добро один для одного, для наших близьких та всіх, хто потребує реальної Допомоги і Підтримки в ситуації соціально-економічної кризи, пов’язаною з війною на Сході та обмеженнями, пов’язаною з пандемією (COVID-19).

Підтримаємо один одного! В єдності наша Сила!

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

Діти відвідали Сосницький літературно-меморіальний музей О. Довженка

Проект «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» продовжує свою діяльність. Цього разу діти відвідали Сосницький літературно-меморіальний музей Олександра Довженка та завітали до Седнєва на екскурсії.

Діти були в захваті від подорожі.

Діти завітали до заводу КОКА-КОЛА та до Собору Різдва Богородиці

Проект «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну » продовжує свою діяльність.

Цього разу діти військовослужбовців, учасників бойових дій та сімей загиблих завітали до заводу КОКА-КОЛА та до Собору Різдва Богородиці.

Ось короткий звіт

Єкскурсія до Києва

26 жовтня в рамках проекту «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» (за підтримки бюджету участі) діти учасників АТО/ООС здійснили подорож до міста Києва та відвідали: Національний заповідник «Софія Київська» та музей Братів Кличко.

Голосування завершено

Щиро дякуємо усім небайдужим за вашу підтримку!

Остаточне рішення щодо переможців буде оприлюднене пізніше, а поки що відомо: серед лідерів в прохідній частині опинилися 13 малих проєктів (вартість кожного – до 300 тисяч гривень) і 13 великих (від 300 тисяч до 1,5 млн).

https://www.0462.ua/news/2528922/v-cernigovi-viznacilisa-peremozci-budzetu-ucasti

Экскурсія до заводу «Coca-cola»

«Пізнай свій край, пізнай свою країну» ГО «Конкордія» в рамках проекту Бюджету участі організувала екскурсію до заводу «Кока Кола» для дітей учасників АТО/ООС та сімей загиблих.

Музей братів Кличків та Державний музей Авіації

Проект «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» триває. 16 червня діти військовослужбовців, учасиків бойових дій завітали до міста Києва, де відвідали музей братів Кличків та Державний музей Авіації.

Екскурсія до м. Мена

Проект «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» продовжує свою діяльність. Цей короткий фотозвіт розповідає про екскурсію до невиликого містечка Мена, де діти військовослужбовців, учасників бойових дій, відвідали зоопарк, а також краєзнавчий музей.