Майстер-клас зі «сліпого футболу»

29 березня команда ФКІ «Спорт-Конкордія» надала майстер-клас зі «сліпого футболу» студентам 4 курсу та магістрам факультету фізичного виховання. Студенти дізнались про особливості проведення занять зі спортсменами з вадами зору, отримали унікальний досвід та відчули на собі як можна грати в футбол із заплющеними очима та в спеціальних пов’язках. Подія відбулася завдяки еттузіазму викладачів кафедри педагогіки, психології та методів фізичного виховання: Лисенко Л.Л. (завкафедри), Воєділової О.М. (заступник декана з виховної роботи), Жлобо Т.М., Вітченко А.М., Трояновської М.М. та тренеру команди, випускниці факультету Катерині Лободі. Тема магістерскої Катерини «Модифікація методики адаптації юнаків з вадами зору в умовах спортивного тренування» була створена завдяки її практичному досвіді, отриманого при роботі з командою.

Спеціальний м’яч для гри в «сліпий» футбол

Спеціальний м’яч для гри в «сліпий» футбол презентував ФКІ «Спорт-Конкордія» заслужений тренер України Ю.О. Казіміров. М»яч було надано тренером італьянської команди «Олімпіко» Жан Карло ді Мальто(Сан-Ремо).

Юрій Олександрович щойно повернувся з великої подорожі по Європі спільно з Сергієм Шарутой, де вони приймали участь в програмі «Європа без барьєрів».

Команду відновлено

Напередодні Різдва пройшли перші міські змагання зі сліпого футболу (класифікація В1) «Різдвяні зустрічі- 2018». Головний суддя змагань — директор Чернігівської обласної дитячо-спортивної школи інвалідів Олександр Пітель (зліва). Справа тренер Катерина Лобода та директор клубу ФК «Спорт-Конкордія» Віктор Мозговий.

Шановні колеги, друзі!

Вітаємо з перемогою, дякуємо за підтримку!

Обидва наші проекти завдяки Вашій підтримці набрали достатню кількість голосів і будуть профінансовані Чернігівською міською радою згідно бюджету участі!

  • Проект «Організація соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» набрав 409 голосів та посів 7 місце.
  • Проект «Організація спортивної реабілітації інвалідів з вадами зору» отримав 168 голосів та посів 19 місце.

http://chernigiv-rada.gov.ua/news/view/8614

Ці переможні результати стали можливі лише завдяки Вам!

Залучайся до нашого проекту!

Він гарантує поновлення діяльності ЄДИНОЇ в Україні команди сліпих футболістів. Вона здобула безліч перемог на міжнародних змаганнях в Італії, Білорусі, Молдові.

Сам удивляюсь, как мне, слепому футболисту, удается забивать голы

sam-udivljajus

 Единственная в Украине команда инвалидов по зрению открыла серию игр, посвященных Евро-2012.
— Мяч у нас с секретом, — говорит лидер единственной в Украине команды незрячих «Спорт-Конкордия» из Чернигова Роман Неруш. — Определить во время игры, где он находится, можно по звону находящихся внутри него металлических шариков. Этот мяч мы получили в подарок от сборной слепых Италии. Очень признательны им за это. Мяч стоит полторы тысячи гривен, что для нас очень дорого, и мы вряд ли смогли бы его приобрести.

Футбол для всех

Сложно поспорить с тем, что футбол — это самый популярный вид спорта в мире.
В него играют почти в каждом дворе, он занимает мысли большинства мужского населения, его обсуждают на работе, в баре, на кухне … Заниматься им может каждый из нас, на своем, любительском уровне. А как же быть с теми, кто ограничен в физических возможностях? С теми, кто не видит мяч и соперников? Оказывается, футбол открыт и для них.

Команда слепых спортсменов «Конкордия» приняли участие в Открытом Международном Турнире по мини-футболу среди слепых спортсменов

Команда слепых спортсменов Черниговской Городской Ассоциации «Конкордия» приняли участие в Открытом Международном Турнире по мини-футболу 5х5 среди слепых спортсменов на Кубок Патриарха, который состоялся в Москве 20 — 22 мая 2012 года.

Слепой футбол