Заключне тренінгове заняття «Панічні атаки»

Заключне тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ на тему «Панічні атаки. Техніки заземлення і стабілізації стану». Протягом тренінгу ознайомилися з поняттям та ознаками панічної атаки; обговорили причини появи. Приділили увагу питанням: «Що робити у випадку панічної атаки: інструкція для самопомочі», «Як допомогти людині з приступом панічної атаки». Окремим блоком практично опрацювали техніки заземлення, підтримки та стабілізації стану. Тренінг проведено за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Вихід із травми»

«Вихід із травми: заземлення, посттравматичне зростання, посттравматичний стресовий розлад. Кризова інтервенція» — тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Травма, її види та вплив на подальше життя людини»

Продовження теми «Травма, її види та вплив на подальше життя людини». Практичне відпрацювання технік стабілізації стану, самодопомоги, допомоги іншим. Робота в парах, за допомогою методу психодрами, надала можливість використати особистісний ресурс у вирішенні проблемних ситуацій. Тренінг проведено з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Травма, її види та вплив на подальше життя людини»

Тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ на тему «Травма, її види та вплив на подальше життя людини». Протягом тренінгу ознайомилися з поняттям «психологічна травма», обговорили події, ситуації, які призводять до психологічного травмування; зупинилися на видах травм і прикладах; стадіях травми. Акцентовано увагу на екстреній психологічній допомозі людини, яка перебуває у стані шоку. Практично опрацювали техніки допомоги. Продовження на наступному занятті. Тренінг проведено за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Ресурси людини та їх підсилення»

Продовження тренінгового заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ на тему «Ресурси людини та їх підсилення». Протягом тренінгу виконували вправи на усвідомлення власних ресурсів: внутрішніх і зовнішніх. Акцентовано увагу на сім’ї – потужному ресурсі у житті людини. Заняття проведено у рамках проекту «Захисти свою родину».

Тренінг «Ресурси людини та їх підсилення»

Тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ «Ресурси людини та їх підсилення». Продовження тренінгової Програми за проектом «Захисти свою родину».

Тренинг «Психология тела, души и разума»

Адрес: ул. Пятницкая 50, фитнес-клуб «Олимпия»
Телефон для справок: +38 063 862 5784

https://www.facebook.com/fitness.OLYMPIA.sports

«Стилі батьківського виховання»

Тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ «Стилі батьківського виховання: наслідки для родини, батьків, дітей» за Програмою у рамках проекту «Захисти свою родину».

«Основні вікови кризи»

Продовження тренінгової Програми за проектом «Захисти свою родину». Заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ «Основні вікови кризи. Проективні методи дослідження своєї особистості та сімейної ситуації».

Тренінгове заняття «Стрес, ознаки стресу. Техніки стресостійкості»

Тренінгове заняття з військовослужбовцями 8 Навчального центру ДССТ на тему «Стрес, ознаки стресу. Техніки стресостійкості». У ході тренінгу визначили поняття «стрес», реакції на стрес, як наше тіло реагує на стресові ситуації. Акцентовано увагу на особливостях перебігу стресу та допомозі людині, яка перебуває у стресовому стані. Окремим блоком опанували ресурсні техніки та техніки стресостійкості, які можна використовувати особисто для себе та допомоги тим, хто знаходиться у кризовому стані. Усі учасники отримали робочі зошити з цієї теми, матеріал яких буде корисним для самодопомоги та допомоги іншим. Захід проведено з психологом Навчального центру Сергієм Степановим у рамках проекту «Захисти свою родину».