Бюджет участі: названі проєкти-переможці голосування-2020

https://chernigiv-rada.gov.ua/news/id-44785/

Голосування за проєкти «Бюджету участі» 2021

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

Бюджет участі 2021

Шановні колеги, друзі, побратими!

Я, Віктор Мозговий, звертаюсь до Вас підтримати та проголосувати за Проекти №21 «Пізнаємо рідний край, пізнаємо свою країну» та №50 «Захисти себе і свою родину».

Сьогодні в рамках «Бюджету участі» Чернігівської міської ради — це єдина можливість отримати фінансування для культурного та духовного розвитку наших дітей, збереження в наших сім’ях Гармонії та ресурсу для подальшого Розвитку та збереження основних цінностей Людяності, Товариськості, вміння творити Добро один для одного, для наших близьких та всіх, хто потребує реальної Допомоги і Підтримки в ситуації соціально-економічної кризи, пов’язаною з війною на Сході та обмеженнями, пов’язаною з пандемією (COVID-19).

Підтримаємо один одного! В єдності наша Сила!

Голосуємо за №21 та №50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/50
https://chernihiv.pb.org.ua/projects/21

«Відповідальні батьки завжди подарують дитині успішне і щасливе життя»

25 липня тренінговий центр «Инсайт A&V» та ГО ЧМА «Конкордія» спільно з центром психології та розвитку «Bibika Family» провели семінар, на тему: «Відповідальні батьки завжди подарують дитині успішне і щасливе життя». Окрема подяка Тетяні Бібік.

Запрошуємо відповідальних батьків приєднатися до наших семінарів!!

Підліткова злочинність: чому вона виникає та як запобігти правопорушенням?

Підліткова злочинність: чому вона виникає та як запобігти правопорушенням?

«Діалог з мером»

18 червня відбулася зустріч Владислава Атрошенка з керівниками громадських організацій Чернігова в форматі «Діалог з мером». Голова ради ГО ЧМА «Конкордія» Віктор Мозговий надав декілька слушних пропозицій, щодо закріплення талановитої молоді у місті (отримання першого робочого місця), розвитку туристичної інфраструктури, розвиток малого та середнього бізнесу з залученням ветеранів учасників АТО/ООС через конкурс бізнес-проектів до активного розвитку міста.

Річний звіт по реалізації проектів бюджету участі

В міській раді відбувся річний звіт по реалізації проектів бюджету участі, де виступав голова ради ГО ЧМА «Конкордія».

День захисту дітей

Сьогодні 1 червня з нагоди Дня захисту дітей, голова ради ГО «Чернігівська міська асоціація «Конкордія» Віктор Мозговий та керівник сектору ВВЦС «Бойове Братерство України» в Чернігівській області Сергій Бачурін привітали дітей з особливими потребами: Сергія Черняка, Діму Бруя та Платона Борисенко.

Волонтери також завітали до дитячих будинків сімейного типу і привітали сім’ю Азарових на вихованні якої 10 дітей та сім’ю Скачок де знаходиться 8 дітей-вихованців. Всім дітям були вручені солодкі подарунки.

Онлайн-зустрічі зі студентами Національного педагогічного університету ім. Драгоманова

Онлайн-зустрічі зі студентами Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Опубліковано Международная Академия Психодрамы Субота, 18 квітня 2020 р.