PSYмеханiка: Эфир №42

Заняття для дітей з особливими потебами та дітьми учасників бойових дій

23.11 психологами ГО ЧМА «Конкордія» розпочато програму занять для дітей з особливими потебами та дітьми учасників бойових дій.

«Осінь 2019»

21.11 психологи ГО ЧМА «Конкордія» провели заняття з курсантами Академії ДПС. на базі Чернігівського УВК, «професійно-психологічний відбір» призовників «Осінь 2019»

Батьківське серце

Призидент ГС «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «БОЙОВЕ БРАТЕРСТВО УКРАЇНИ» Павло Жебрівський за ініціативою голови ГО «Єдина родина Чернігівщини» Миколою Шанським спільно з Сергієм Бачуріним та Віктором Мозговим голово ради ГО «ЧМА «Конкордія» ушанували пам’ять загиблих воїнів (учасників АТО/ООС) на Яцевському кладовищі та прийняли участі у заході «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ».

Співпраця з академією ДПС

17 жовтня психологи ГО «ЧМА «Конкордія» розпочали програму співпраці з курсантами Академії ДПС.Перше заняття «Методи вивчення особового складу під час виконання завдань за призначенням» пройшло в рамках договору про співпрацю.

Голосування завершено

Щиро дякуємо усім небайдужим за вашу підтримку!

Остаточне рішення щодо переможців буде оприлюднене пізніше, а поки що відомо: серед лідерів в прохідній частині опинилися 13 малих проєктів (вартість кожного – до 300 тисяч гривень) і 13 великих (від 300 тисяч до 1,5 млн).

https://www.0462.ua/news/2528922/v-cernigovi-viznacilisa-peremozci-budzetu-ucasti

Перша міжнародна конференція IAP

1-2 червня проходила Перша міжнародна конференція ІАР «РЕНЕСАНС: психодрама та сучасність», яку відкрили її засновники Віктор Мозговий та Лариса Піддубна.

На Конференції Міжнародної Академії Психодрами були присутні відомі теоретики і практики психодрами, що презентували всю глибину психодрами в її різноманітних проявах і сферах застосування — психології, медицині, педагогіці, бізнесі, навчанні.

На конференції ми переконалися, як метод дії може каталізувати процеси розвитку у всіх сферах життя і діяльності людини, змогли обрати той напрямок розвитку, який потрібен для Вас саме в цей момент, занурилися в атмосферу творчого пошуку і нових відкриттів, поділилися своїм досвідом і власними напрацюваннями в професійній і особистісній сферах.

Ми сподіваємося, що ви знайшли для себе натхнення, а також відкрили нові можливості для свого розвитку та вдосконалення!

Конференція «Перезавантаження»

Протягом останніх п’яти років модель зцілення від бойової травми була випробувана на військових США і виявилась ефективною і тепер її презентували в Україні на конференції «Перезавантаження» у м. Києві.

Зустріч «Перезавантаження»

21 травня на запрошення г/о Чернігівська міська асоціація «Конкордія» відбулася зустріч з авторами унікальної реабілітаційної програми для ветеранів та їх родин «Перезавантаження» Крісом та Ранеллою Едент. На зустрічі були ветерани АТО, практичні психологи, що працюють з військовими та заступник обласного військового комісара п/пк Вадим Лільчицький.

Автори запросили учасників зустрічі на свою конференцію до міста Києва яка відбудеться 24-25 травня.

Конференция академии психодрамы

Уважаемые коллеги, друзья!

Хочу пригласить Вас на Замечательное событие – 1-ю конференцию Международной Академии Психодрамы (IAP), которая состоится 1-2 июня 2019 года в «Premier Hotel Rus» (г. Киев, ул. Госпитальная 4).

Вас ждут мастер-классы, лекции и круглые столы с участием лучших специалистов Украины и Европы.

Ценность личной Встречи с профессионалами и Общения с коллегами даст Вам новый стимул к Творчеству, Личностному развитию и Профессиональному росту.

Стоимость участия Вы можете узнать на сайте:
http://renaissance.org.ua/

Ссылка на Facebook:
https://www.facebook.com/IAPconference/

С уважением,
Виктор Мозговой