Перша міжнародна конференція IAP

1-2 червня проходила Перша міжнародна конференція ІАР «РЕНЕСАНС: психодрама та сучасність», яку відкрили її засновники Віктор Мозговий та Лариса Піддубна.

На Конференції Міжнародної Академії Психодрами були присутні відомі теоретики і практики психодрами, що презентували всю глибину психодрами в її різноманітних проявах і сферах застосування — психології, медицині, педагогіці, бізнесі, навчанні.

На конференції ми переконалися, як метод дії може каталізувати процеси розвитку у всіх сферах життя і діяльності людини, змогли обрати той напрямок розвитку, який потрібен для Вас саме в цей момент, занурилися в атмосферу творчого пошуку і нових відкриттів, поділилися своїм досвідом і власними напрацюваннями в професійній і особистісній сферах.

Ми сподіваємося, що ви знайшли для себе натхнення, а також відкрили нові можливості для свого розвитку та вдосконалення!

Конференція «Перезавантаження»

Протягом останніх п’яти років модель зцілення від бойової травми була випробувана на військових США і виявилась ефективною і тепер її презентували в Україні на конференції «Перезавантаження» у м. Києві.

Зустріч «Перезавантаження»

21 травня на запрошення г/о Чернігівська міська асоціація «Конкордія» відбулася зустріч з авторами унікальної реабілітаційної програми для ветеранів та їх родин «Перезавантаження» Крісом та Ранеллою Едент. На зустрічі були ветерани АТО, практичні психологи, що працюють з військовими та заступник обласного військового комісара п/пк Вадим Лільчицький.

Автори запросили учасників зустрічі на свою конференцію до міста Києва яка відбудеться 24-25 травня.

Конференция академии психодрамы

Уважаемые коллеги, друзья!

Хочу пригласить Вас на Замечательное событие – 1-ю конференцию Международной Академии Психодрамы (IAP), которая состоится 1-2 июня 2019 года в «Premier Hotel Rus» (г. Киев, ул. Госпитальная 4).

Вас ждут мастер-классы, лекции и круглые столы с участием лучших специалистов Украины и Европы.

Ценность личной Встречи с профессионалами и Общения с коллегами даст Вам новый стимул к Творчеству, Личностному развитию и Профессиональному росту.

Стоимость участия Вы можете узнать на сайте:
http://renaissance.org.ua/

Ссылка на Facebook:
https://www.facebook.com/IAPconference/

С уважением,
Виктор Мозговой

Як психологічно пережити другий тур президентських виборів

Уникати конфліктних ситуацій та поважати думку співрозмовника, — психолог Віктор Мозговий у програмі «Полудень» розповів про те, як психологічно пережити другий тур президентських виборів.

Повтор програми за посиланням: https://soundcloud.com/uachernihivradio/poluden-19-kvtnya-2019-yak-psikhologchno-perezhiti-vibori

Візит Міністра у справах ветеранів до Центру реабілітації учасників бойових дій

Сьогодні 1 лютого до Центру реабілітації з робочим візитом завітала міністр Ірина Фриз. Вона ознайомилась з концепцією розбудови Центру та його потребами. Мала змогу поспілкуватись із ветеранами та їх родинами. Побажала успіхів колективу, який за короткий термін зміг власноруч облаштувати робочі міста та розпочати надавати послуги з психологічної, соціальної та фізичної реабілітації поки що на волонтерських засадах.

Дякую всім, хто залучився до підготовки цієї зустрічі. Перш за все всьому колективу центру! Окрема подяка голові ради АТО Требуху Андрію за ініціативу в організації цієї зустрічі! Багатьом Волонтерам, а також подружжю Хольченкових, Роману Чумаку та Сергію Степанову.


Тема дня (25.01.2019). Як працюватиме у Чернігові центр реабілітації учасників АТО?

Яку допомогу в центрі можуть отримати члени їх родин, а також учасники інших воєнних конфліктів? Про це в студії «Теми дня» говорили з Віктором Мозговим, директором Центру реабілітації.

#Новини #Суспільне #UAЧернігів

Стаття про нашого волонтера Романа Чумака

Безтурботне студентське буття та веселощі – саме таким багато хто уявляє життя у 19 років. Та це не про чернігівця Романа Чумака, який, попри досить юний вік, узяв на себе неабияку відповідальність – допомагати іншим.

Уже два роки хлопець займається волонтерством. Зараз він активно бере участь у діяльності ГО «Конкордія», де забезпечують соціальну реадаптацію та реабілітацію дітей-інвалідів та дітей учасників АТО до суспільства. Роман каже, що такий напрямок його життєвої діяльності обрав випадок, за що хлопець вдячний долі.

Читайте далі: https://cheline.com.ua/people/lyudi-vstigati-vse-dopomagati-inshim-ta-udoskonalyuvati-svit-istoriya-chernigivskogo-studenta-yakogo-zhittyevi-trudnoshhi-tilki-zagartovuyut-160443

Благодійний подарунок

22 січня, на день Соборності України відбулася зустріч з меценатом Віталієм Апанасюком та волонтером Юлією Ярошевич, що подарували «Центру реабілітації військовослужбовців» картини з особистої галереї.

У Чернігові відкрився Центр комплексної реабілітації учасників АТО

19 січня в нашому місті відбулися дві важливі події: відкриття Комунальної установи «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради та розпочато проект «Захисти свою родину».