31 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації проекту психолого-соціального патронату дітей-сиріт

«Круглий стіл», присвячений виконанню проекту бюджету участі «Організація соціально-психологічного патронату дітей сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування» відбувся днями у Чернігівському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді. Тема викликала жваве обговорення зацікавлених осіб, серед яких були представники вищих та професійно-технічних учбових закладів, соціальні працівники, практикуючі психологи та представники ГО Чернігівська міська асоціація «Конкордія», яка саме і займається втіленням у життя цього проекту.

IMG 5993

Відгуки учасників проекту

feedback2

feedback3

feedback4

feedback5

feedback6

Тренінгова програма патронату дітей-сиріт

Одна з найактуальніших проблем сьогодення – зростання правопорушень серед дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Підлітковий вік – період формування духовності, моральних принципів, фізичної активності. У становленні особистості підлітка важливу роль відіграє суспільне середовище, контакти з дорослими. У свідомості підлітка відбуваються суттєві зміни в розумовій активності, орієнтації особистісних цінностей, у поглядах на вимоги дорослих і стосунки, загострюються міжособистісні конфлікти у системі «діти – дорослі».

Тренінгова програма, розроблена в рамках проекту організації соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування спрямована на попередження соціально небажаних вчинків підлітка. Робота в групі допоможе підлітку розвивати навички самоаналізу, самопізнання, поглибить знання про власне «Я», сформує позитивне ставлення до себе, впевненість у собі. Допоможе в усвідомленні власних сильних і слабких сторін, розвине почуття самоповаги. Це стане найбільш дієвим чинником, що гальмує асоціальну поведінку.

feedback1

IMG 20170504 1357110

Патронат дітей-сиріт

Шановні друзі!

Як Вам відомо, у цьому році ми розпочали роботу над проектом організації соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний момент вже проведено велику підготовчу роботу, психодіагностику таких дітей та розроблено тренінгову програму корекції девіантної поведінки.