Лариса Піддубна

Досвід роботи

Методи в роботі

З чим працюю

Освіта

Національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність – організаційна психологія. Psychodrama – Institut fur Europa Е. V. (PIFE), Німеччина. Сертифікат тренера та навчального тренера. Сертифікат тренера Агентства з розвитку підприємництва “Альфас-центр” Мюнхен. Сертифікат “Техніки та процеси навчання персоналу в організації”, “Альфас-Центр”, Мюнхен. Спеціалізовані тренінги з організаційної психології (тренінги для тренерів): Хельмут Белох (Альфас-Центр, Мюнхен), Гюла Года (Консалтингової компанії HUMAN TELEX CONSULTING KFT, Будапешт), Ільдіко Меверс (Ганновер). Досвід роботи бізнес – тренером та консультантом з 1998 р.п.

Досвід роботи

Розробка та проведення бізнес-тренінгів для топ-менеджерів. Тематика: управління компанією, ефективні переговори, мотивація персоналу та делегування повноважень, командоутворення.

Розробка та проведення бізнес-тренінгів широкої тематики: майстерність продажу, презентації, стандарти обслуговування клієнтів, ефективні комунікації (у тому числі телефонні), управління конфліктами, тайм-менеджмент та ін.

Консультування керівників із питань організаційного розвитку: діагностика компанії, удосконалення організаційної структури, супровід організаційних змін, удосконалення системи керівництва.

Розробка атестаційного пакета з метою оцінки персоналу.

Індивідуальні тренінги для фахівців компанії з питань: робота з конфліктом, розвиток навичок презентації та ведення переговорів.

Індивідуальне консультування топ-менеджерів (коучинг), що дозволяє максимально ефективно використовувати свої сильні сторони та з мінімальними зусиллями досягати поставленої мети.

Проведення тренінгів для тренерів.

Ведення груп особистого розвитку.

Має великий досвід тренінгової та консалтингової роботи у сферах: страхового бізнесу, обслуговування клієнтів банків, роздрібних продажів у магазинах високого рівня обслуговування, а також організації ефективної роботи кол-центрів.