В Чернігові, в середу (13.08.14) на базі боулінг клубу “Світлофор” відбувся тренінг “Хочу реалізувати себе! З чого почати?”.

На ньому учасники шукали, що таке “крок до самореалізації” в цьому житті, та як саме його зробити в ситуації кожного. 

В ролі ведучого виступав дуже досвідчений тренер Віктор Мозговий.

Заняття тривало дві години, але цей час пролетів непомітно для всіх.

Особливу увагу привернула доброзичлива та дружня атмосфера на тренінгу. Якщо на початку заняття учасники були малознайомі, то наприкінці, всі відчували себе, ніби в колі давніх товаришів.

Це заняття не лишило байдужим нікого, бо в його межах учасники змогли тісно поспілкуватись і в рамках певного завдання не тільки чітко окреслити межі хвилюючих тем, а і отримати корисні поради щодо їх вирішення. 

Але це не все. На тренінгу була показана робота в психодраматичному напрямі з двома історіями, а ті учасники, чиї історії були розглянуті, змогли отримати не тільки поради, щодо вирішення актуальних життєвих питань. Вони змогли ще й отримати певний емоційний досвід переживання цього “кроку до самореалізації”.

Щодо відгуків, то всі були цілком задоволені заняттям. Наприкінці говорили слова вдячності як за таку дружню атмосферу в групі тренеру, один одному, так і за плідну роботу. Дехто був вдячний за те, що отримав на цьому тренінгу певний матеріал для розмірковування, дехто шкодував, що не зміг отримати ще більше, та про швидке його закінчення. А дехто дякував за винесення з цієї зустрічі важливого життєвого досвіду для себе.

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі