Впевненість – локомотив, який рухає нас вперед. Коли є у вас впевненість – є і мотивація, ви вкладаєте час, сили, ресурси, наполегливо йдете до мети. Саме на цю тему пройшов тренінг для під облікових, у Чернігівському районному секторі Чернігівського міського відділу з питань пробації.

З метою розвитку навичок, самоаналізу підоблікових, організатор заходу фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Чернігівського міського відділу з питань пробації Людмила Пічуріна, запросила до проведення тренінгу психологів Олександра Федорченка з Громадської організації «Конкордія» та Юлію Баришполець з Чернігівського міського відділу з питань пробації.

Як зауважили в ході тренінгу психологи, розрив між далеким прекрасним майбутнім і сьогоднішнім днем пригнічує людей, які потрапили в скрутну ситуацію. Впевненість підживлюється маленькими, але частими перемогами, невеликими, але помітними кроками до мети. Кожен такий крок, слід відзначати, він теж повинен бути позначений як ціль. Тому, для визначення кожним підобліковим своєї мети в житті, були запропоновані різні вправи: «Як взяти на себе відповідальність», «Самозахист», «Як передбачити проблему», «Надлишкова впевненість».

Учасники тренінгу навчалися, як зміцнювати впевненість у майбутньому і не зосереджуватися на минулих невдачах. У ході тренінгу, підоблікові не тільки з’ясували, що “правильна” впевненість – золота середина між відчаєм і самовпевненістю, але і запам’ятали, що недостатньо відчувати впевненість, а потрібно ще й багато працювати над собою.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі