Представники Чернігівської міської організації «Конкордія» організували для своїх підопічних уроки англійської мови, де вчителював благодійник із Великої Британії Джон Тайерс.

Джон викладав у школі, потім почав давати приватні уроки. Серед його учнів представники різних вікових категорій, але найбільше задоволення він отримує від роботи з дітьми.

В ігровій формі учні вивчали нові слова, вчилися формулювати цілісні мовні звороти. За кожну правильну відповідь отримували призи. Та більше за іграшки дітлахів хвилювало спілкування зі справжнім британцем. Тому дівчата та хлопці розучували із батьками вірші та пісні, аби справити на іноземця гарне враження.

Джон в Україні не вперше. Декілька разів він разом із церковною благодійною місією уже відвідував нашу країну, отримав позитивні враження і загорівся продовжувати благодійну справу й надалі. Місія Джона зосереджена переважно на українських дітлахах. Він зміг побувати в Одесі, на Черкащині та в Чернігові. «Мені дуже подобається Україна та українські діти. Дуже люблю гратися з ними й одночасно навчати мові. Вони ввічливі й у них шалене бажання вивчати нове», — зазначає Джон. Поділився враженнями і про потенціал учнів: знання засвоювали майже блискавично, за завдання бралися з ентузіазмом.

Комунікативних труднощів у вчителя та учнів не було: Джон вільно володіє російською мовою. Вивчив її самотужки, завдяки самовчителям та аудіоурокам. Українську вчити поки не поспішає, адже мова для нього дуже складна.

Батьки учнів дуже задоволені заняттями, адже це не просто уроки, але й обмін культурним досвідом, цінностями та враженнями. Дітлахи ж одразу після завершення кинулися застосовувати отримані знання на практиці: між собою та з дорослими ділилися враженнями англійською.

Саття “Чернігівських відомостей”: www.vid.cn.ua/2017/07/blog-post_98.html

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі